DELL kannettavan tietokoneen Precision 5680 / Precision 5690 yhteensopiva akku 8600mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Precision 5680 / Precision 5690 yhteensopiva akku 8600mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP569NB
89,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Precision 5680
Precision 5690
Precision 5690
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
6D2HW
KV690
N7KV9
WPYCV
KV690
N7KV9
WPYCV
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEP569NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218654 |
| Korvaa | 6D2HW / KV690 / N7KV9 / WPYCV |
| Kapasiteetti (mAh) | 8600mAh / 99.33Wh |
| Mitat | 302.00 x 92.00 x 7.30mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |