DELL kannettavan tietokoneen Precision 5530 2-in-1 / XPS 15 2-in-1 yhteensopiva akku 6500mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Precision 5530 2-in-1 / XPS 15 2-in-1 yhteensopiva akku 6500mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP553NB
74,95 €
60,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Precision 5530 2-in-1
XPS 15 2-in-1
XPS 15 9575
XPS 15 9575 i5-8305G
XPS 15 9575 i7-8705G
XPS 15-9575
XPS 15-9575-D1605TS
XPS 15-9575-D1805TS
XPS 15-9575-D2601TS
XPS 15-9575-D2605TS
XPS 15-9575-D2801TS
XPS 15-9575-D2805TS
XPS 15 2-in-1
XPS 15 9575
XPS 15 9575 i5-8305G
XPS 15 9575 i7-8705G
XPS 15-9575
XPS 15-9575-D1605TS
XPS 15-9575-D1805TS
XPS 15-9575-D2601TS
XPS 15-9575-D2605TS
XPS 15-9575-D2801TS
XPS 15-9575-D2805TS
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0TMFYT
8N0T7
FW8KR
TMFYT
8N0T7
FW8KR
TMFYT
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEP553NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155225 |
| Korvaa | 0TMFYT / 8N0T7 / FW8KR / TMFYT |
| Kapasiteetti (mAh) | 6500mAh / 74.1Wh |
| Mitat | 335.00 x 99.45 x 8.20mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |