DELL kannettavan tietokoneen Precision 15 3580 / Precision 15 3580 5CHPK yhteensopiva akku 3650mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Precision 15 3580 / Precision 15 3580 5CHPK yhteensopiva akku 3650mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP358NB
64,95 €
52,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Precision 15 3580
Precision 15 3580 5CHPK
Precision 15 3580 JHH2C
Precision 15 3580 5CHPK
Precision 15 3580 JHH2C
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
GRWKG
NKXK7
V7TXF
NKXK7
V7TXF
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEP358NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218371 |
| Korvaa | GRWKG / NKXK7 / V7TXF |
| Kapasiteetti (mAh) | 3650mAh / 41.61Wh |
| Mitat | 262.80 x 87.00 x 5.40mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |