DELL kannettavan tietokoneen Precision 15 3571 / Alienware M17 R5 AMD yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Precision 15 3571 / Alienware M17 R5 AMD yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL543NB
53,95 €
43,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Precision 15 3571
Alienware M17 R5 AMD
Latitude 5521
Latitude 5421
Latitude 5531
Latitude 14 5431
Latitude 5431
Precision 3470
Precision 3561
Precision 3571
Alienware M17 R5 AMD
Latitude 5521
Latitude 5421
Latitude 5531
Latitude 14 5431
Latitude 5431
Precision 3470
Precision 3561
Precision 3571
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
GRT01
00P3TJ
P104F003
P137G007
P104F007
P137G003
P50E002
05RGW
0R05P0
9JRV0
P50E
53XP7
00P3TJ
P104F003
P137G007
P104F007
P137G003
P50E002
05RGW
0R05P0
9JRV0
P50E
53XP7
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL543NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208860 |
| Korvaa | GRT01 / 00P3TJ / P104F003 / P137G007 / P104F007 / P137G003 / P50E002 / 05RGW / 0R05P0 / 9JRV0 / P50E / 53XP7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 60.8Wh |
| Mitat | 233.90 x 88.80 x 7.50mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |