DELL kannettavan tietokoneen Precision 15 3561 yhteensopiva akku 8400mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Precision 15 3561 yhteensopiva akku 8400mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP153NB
89,95 €
74,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Precision 15 3561
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
9JRV0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEP153NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174103 |
| Korvaa | 9JRV0 / 53XP7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8400mAh / 95.76Wh |
| Mitat | 349.80 x 89.40 x 7.70mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |