DELL kannettavan tietokoneen Latitude 9510 2-in-1 yhteensopiva akku 7250mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 9510 2-in-1 yhteensopiva akku 7250mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL951NB
81,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 9510 2-in-1
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
10R94
89GNG
TVKGH
89GNG
TVKGH
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL951NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170525 |
| Korvaa | 10R94 / 89GNG / TVKGH |
| Kapasiteetti (mAh) | 7250mAh / 82.65Wh |
| Mitat | 325.00 x 122.45 x 9.00mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |