DELL kannettavan tietokoneen Latitude 9440 2-in-1 / Latitude 9450 2-in-1 yhteensopiva akku 5150mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 9440 2-in-1 / Latitude 9450 2-in-1 yhteensopiva akku 5150mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL945NB
77,95 €
64,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 9440 2-in-1
Latitude 9450 2-in-1
Latitude 9450 2-in-1
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
GT6TK
K2CPY
K2CPY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL945NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218418 |
| Korvaa | GT6TK / K2CPY |
| Kapasiteetti (mAh) | 5150mAh / 59.48Wh |
| Mitat | 265.40 x 100.50 x 5.10mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |