DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7400 2-in-1 / Latitude 7400 2-in-1 (N020L740 yhteensopiva akku 6400mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7400 2-in-1 / Latitude 7400 2-in-1 (N020L740 yhteensopiva akku 6400mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL726NB
94,95 €
76,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 7400 2-in-1
Latitude 7400 2-in-1 (N020L740
Latitude 7400 2-in-1 (N032L740
Latitude E7260
Latitude 7400 2-in-1 (N020L740
Latitude 7400 2-in-1 (N032L740
Latitude E7260
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
02K0CK
0C76H7
7146W
DJ5GG
G8F6M
0C76H7
7146W
DJ5GG
G8F6M
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL726NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159933 |
| Korvaa | 02K0CK / 0C76H7 / 7146W / DJ5GG / G8F6M |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 72.96Wh |
| Mitat | 313.00 x 131.14 x 8.90mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |