DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7340 / Latitude 7340 2-in-1 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7340 / Latitude 7340 2-in-1 yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL734NB
57,95 €
46,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 7340
Latitude 7340 2-in-1
Latitude 7350
Latitude 7440
Latitude 7440 2-in-1
Latitude 7450
Latitude 7640
Latitude 7640 2-in-1
Latitude 7650
Latitude 7340 2-in-1
Latitude 7350
Latitude 7440
Latitude 7440 2-in-1
Latitude 7450
Latitude 7640
Latitude 7640 2-in-1
Latitude 7650
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
599M7
76KVG
FH97R
76KVG
FH97R
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL734NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218296 |
| Korvaa | 599M7 / 76KVG / FH97R |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 36.86Wh |
| Mitat | 217.30 x 86.70 x 6.20mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |