DELL kannettavan tietokoneen Latitude 5580 / Latitude 5591 yhteensopiva akku 7500mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 5580 / Latitude 5591 yhteensopiva akku 7500mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL580NB
78,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 5580
Latitude 5591
Precision 15 3520
Precision 3520
Precision 3530
Latitude 5591
Precision 15 3520
Precision 3520
Precision 3530
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
NY5PG
VG93N
WFWKK
VG93N
WFWKK
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL580NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165378 |
| Korvaa | NY5PG / VG93N / WFWKK |
| Kapasiteetti (mAh) | 7500mAh / 85.5Wh |
| Mitat | 339.60 x 104.32 x 9.72mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |