DELL kannettavan tietokoneen Latitude 5420 / Latitude 5424 yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 5420 / Latitude 5424 yhteensopiva akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL542NB
75,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 5420
Latitude 5424
Latitude 7424
Latitude 5424
Latitude 7424
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0DMF8C
7WNW1
DMF8C
P85G
P85G001
P86G001
7WNW1
DMF8C
P85G
P85G001
P86G001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL542NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168676 |
| Korvaa | 0DMF8C / 7WNW1 / DMF8C / P85G / P85G001 / P86G001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 47.88Wh |
| Mitat | 128.35 x 86.72 x 15.40mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |