DELL kannettavan tietokoneen Latitude 15 9510 06DF2 / Latitude 15 9510 12NTW yhteensopiva akku 6750mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 15 9510 06DF2 / Latitude 15 9510 12NTW yhteensopiva akku 6750mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL159NB
70,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 15 9510 06DF2
Latitude 15 9510 12NTW
Latitude 15 9510 16X54
Latitude 15 9510 19DX2
Latitude 15 9510 2V575
Latitude 15 9510 3123V
Latitude 15 9510 380HR
Latitude 15 9510 41GJW
Latitude 15 9510 6HN1M
Latitude 15 9510 75XVK
Latitude 15 9510 86HJY
Latitude 15 9510 AL9510
Latitude 15 9510 DMTJC
Latitude 15 9510 FMHG2
Latitude 15 9510 HKVNY
Latitude 15 9510 JFJ03
Latitude 15 9510 K7RP6
Latitude 15 9510 KD0K4
Latitude 15 9510 M6W2Y
Latitude 15 9510 M9MYH
Latitude 15 9510 MP76T
Latitude 15 9510 TFG1C
Latitude 15 9510 TH2M5
Latitude 15 9510 WPK5N
Latitude 15 9510 X2FF3
Latitude 15 9510 Y7F92
Latitude 15 9510 YRRY3
Latitude 15 9510 12NTW
Latitude 15 9510 16X54
Latitude 15 9510 19DX2
Latitude 15 9510 2V575
Latitude 15 9510 3123V
Latitude 15 9510 380HR
Latitude 15 9510 41GJW
Latitude 15 9510 6HN1M
Latitude 15 9510 75XVK
Latitude 15 9510 86HJY
Latitude 15 9510 AL9510
Latitude 15 9510 DMTJC
Latitude 15 9510 FMHG2
Latitude 15 9510 HKVNY
Latitude 15 9510 JFJ03
Latitude 15 9510 K7RP6
Latitude 15 9510 KD0K4
Latitude 15 9510 M6W2Y
Latitude 15 9510 M9MYH
Latitude 15 9510 MP76T
Latitude 15 9510 TFG1C
Latitude 15 9510 TH2M5
Latitude 15 9510 WPK5N
Latitude 15 9510 X2FF3
Latitude 15 9510 Y7F92
Latitude 15 9510 YRRY3
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
08NFC7
2ICP4/60/80-2
HYMNG
N2NLL
N7HT0
N7HTO
NTHT0
YMX3G
2ICP4/60/80-2
HYMNG
N2NLL
N7HT0
N7HTO
NTHT0
YMX3G
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL159NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166931 |
| Korvaa | 08NFC7 / 2ICP4/60/80-2 / HYMNG / N2NLL / N7HT0 / N7HTO / NTHT0 / YMX3G / V5K68 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6750mAh / 51.3Wh |
| Mitat | 263.90 x 120.30 x 9.30mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |