DELL kannettavan tietokoneen Latitude 15 5501 / Latitude 15 5511 yhteensopiva akku 8400mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 15 5501 / Latitude 15 5511 yhteensopiva akku 8400mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL551NB
78,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 15 5501
Latitude 15 5511
Precision 3541
Precision 3551
Latitude 15 5511
Precision 3541
Precision 3551
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
01WJT0
0D191G
1FXDH
1WJT0
CN-0D191G
D191G
0D191G
1FXDH
1WJT0
CN-0D191G
D191G
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL551NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159568 |
| Korvaa | 1FXDH / 0D191G / CN-0D191G / D191G / 1WJT0 / 01WJT0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8400mAh / 95.76Wh |
| Mitat | 350.00 x 104.40 x 7.60mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |