DELL kannettavan tietokoneen Latitude 13 7370 / Latitude 7370 yhteensopiva akku 5650mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 13 7370 / Latitude 7370 yhteensopiva akku 5650mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL737NB
55,95 €
45,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 13 7370
Latitude 7370
Latitude E7370
Latitude 7370
Latitude E7370
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0XCNR3
G7X14
N3KPR
P63NY
G7X14
N3KPR
P63NY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL737NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168485 |
| Korvaa | G7X14 / 0XCNR3 / N3KPR / P63NY |
| Kapasiteetti (mAh) | 5650mAh / 42.94Wh |
| Mitat | 274.50 x 82.10 x 6.22mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |