DELL kannettavan tietokoneen Latitude 13 5340 / Latitude 14 3440 DDR4 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 13 5340 / Latitude 14 3440 DDR4 yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP143NB
65,95 €
54,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 13 5340
Latitude 14 3440 DDR4
Latitude 14 3450
Latitude 14 5450
Latitude 15 3540
Latitude 15 5540
Precision 14 3480
Precision 14 3490
Precision 15 3580
Precision 15 3590
Latitude 14 3440 DDR4
Latitude 14 3450
Latitude 14 5450
Latitude 15 3540
Latitude 15 5540
Precision 14 3480
Precision 14 3490
Precision 15 3580
Precision 15 3590
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0JTG7N
542WP
7RDGP
JTG7N
542WP
7RDGP
JTG7N
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEP143NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218623 |
| Korvaa | 0JTG7N / 542WP / 7RDGP / JTG7N |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 39.9Wh |
| Mitat | 263.90 x 86.70 x 5.30mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |