DELL kannettavan tietokoneen Latitude 12 7275 / Latitude 12 E7275 yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 12 7275 / Latitude 12 E7275 yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-DEX925NB
51,95 €
43,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 12 7275
Latitude 12 E7275
XPS 12
XPS 12 2in1 9250
XPS 12 9250
XPS 12 9250 4K
XPS 12-9250-D1308TB
XPS 12-9250-D1508TB
XPS 12-9250-D1608TB
XPS 12-9250-D2308TB
XPS 12-9250-D2508TB
XPS 12-9250-D2608TB
XPS 12-9250-D4305TB
XPS 12-9250-D4308TB
XPS 12-9250-D4505TB
XPS 12-9250-D4508T
XPS 12-9250-D4605TB
Latitude 12 E7275
XPS 12
XPS 12 2in1 9250
XPS 12 9250
XPS 12 9250 4K
XPS 12-9250-D1308TB
XPS 12-9250-D1508TB
XPS 12-9250-D1608TB
XPS 12-9250-D2308TB
XPS 12-9250-D2508TB
XPS 12-9250-D2608TB
XPS 12-9250-D4305TB
XPS 12-9250-D4308TB
XPS 12-9250-D4505TB
XPS 12-9250-D4508T
XPS 12-9250-D4605TB
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
07VKV9
09TV5X
0V55D0
7VKV9
9TV5X
T02H
T02H001
V55D0
09TV5X
0V55D0
7VKV9
9TV5X
T02H
T02H001
V55D0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEX925NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137221 |
| Korvaa | 9TV5X / 7VKV9 / 09TV5X / 0V55D0 / V55D0 / 07VKV9 / T02H / T02H001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 29.64Wh |
| Mitat | 249.24 x 87.02 x 3.10mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |