DELL kannettavan tietokoneen Latitude 12 7204 / Latitude 14 7404 yhteensopiva akku 6600mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 12 7204 / Latitude 14 7404 yhteensopiva akku 6600mAh
In stock
- SKU
- CS-DER740NB
67,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 12 7204
Latitude 14 7404
Latitude 14 Rugged 5404
Latitude 14 Rugged 7404
Latitude 14 Rugged Extreme 740
Latitude E5404
Latitude E7404
Latitude 14 7404
Latitude 14 Rugged 5404
Latitude 14 Rugged 7404
Latitude 14 Rugged Extreme 740
Latitude E5404
Latitude E7404
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
04XKN5
05XT3V
09FN4
451-12187
451-12188
453-BBBD
453-BBBE
4XKN5
5XT3V
CJ2K1
DKNKD
VCWGN
X8VWF
XN4KN
XRJDF
YGV51
05XT3V
09FN4
451-12187
451-12188
453-BBBD
453-BBBE
4XKN5
5XT3V
CJ2K1
DKNKD
VCWGN
X8VWF
XN4KN
XRJDF
YGV51
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DER740NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152668 |
| Korvaa | 04XKN5 / 05XT3V / 09FN4 / 451-12187 / 451-12188 / 453-BBBD / 453-BBBE / 4XKN5 / 5XT3V / CJ2K1 / DKNKD / VCWGN / X8VWF / XN4KN / XRJDF / YGV51 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Mitat | 166.80 x 79.90 x 21.20mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |