DELL kannettavan tietokoneen Latitude 12 7202 / Latitude 7202 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 12 7202 / Latitude 7202 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL721NB
58,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 12 7202
Latitude 7202
Latitude 7202 Rugged Tablet
Latitude 7212
Latitude 7202
Latitude 7202 Rugged Tablet
Latitude 7212
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0FH8RW
451-BCDH
7XNTR
FH8RW
J7HTX
J82G5
451-BCDH
7XNTR
FH8RW
J7HTX
J82G5
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL721NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152613 |
| Korvaa | 7XNTR / FH8RW / 0FH8RW / 451-BCDH / J7HTX / J82G5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 104.00 x 62.82 x 14.90mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |