DELL kannettavan tietokoneen Latitude 12 7200 / Latitude 7200 2-in-1 yhteensopiva akku 4650mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 12 7200 / Latitude 7200 2-in-1 yhteensopiva akku 4650mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL722NB
64,95 €
53,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 12 7200
Latitude 7200 2-in-1
Latitude 7200 2-in-1
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
09NTKM
0D9J00
0KWWW4
1FKCC
9NTKM
CN-0D9J00
D9J00
KWWW4
T5H6P
0D9J00
0KWWW4
1FKCC
9NTKM
CN-0D9J00
D9J00
KWWW4
T5H6P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL722NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159964 |
| Korvaa | 09NTKM / 1FKCC / D9J00 / T5H6P / KWWW4 / 9NTKM / 0KWWW4 / 0D9J00 / CN-0D9J00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4650mAh / 35.34Wh |
| Mitat | 194.16 x 102.90 x 4.25mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |