DELL kannettavan tietokoneen Latitude 12 5300 / Latitude 12 7280 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 12 5300 / Latitude 12 7280 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL738NB
61,95 €
50,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 12 5300
Latitude 12 7280
Latitude 12 7300
Latitude 12 7380
Latitude 12 7400
Latitude 12 7480
N001L7280-D1306CN
N001L7280-D2506CN
N009L7280-D1526CN
N013L7280-D1606CN
N015L7280-D1616CN
N018L7280-D1626CN
N022L7280-D1706CN
Latitude 12 7280
Latitude 12 7300
Latitude 12 7380
Latitude 12 7400
Latitude 12 7480
N001L7280-D1306CN
N001L7280-D2506CN
N009L7280-D1526CN
N013L7280-D1606CN
N015L7280-D1616CN
N018L7280-D1626CN
N022L7280-D1706CN
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0G74G
2PFPW
8JYHH
2PFPW
8JYHH
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL738NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166924 |
| Korvaa | 0G74G / 8JYHH / 2PFPW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 38.76Wh |
| Mitat | 200.30 x 103.35 x 5.50mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |