DELL kannettavan tietokoneen Latitude 12 5285 / Latitude 5285 yhteensopiva akku 2550mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 12 5285 / Latitude 5285 yhteensopiva akku 2550mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL128NB
55,95 €
45,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 12 5285
Latitude 5285
Latitude 5285
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
1WND8
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL128NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168478 |
| Korvaa | 1WND8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2550mAh / 29.07Wh |
| Mitat | 192.36 x 93.35 x 6.00mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |