DELL kannettavan tietokoneen Latitude 10 STE2 yhteensopiva akku 1250mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 10 STE2 yhteensopiva akku 1250mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL102NB
47,95 €
39,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Latitude 10 STE2
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
051FV6
0VXT50
51FV6
9KY50
VXT50
0VXT50
51FV6
9KY50
VXT50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL102NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159179 |
| Korvaa | 9KY50 / 0VXT50 / VXT50 / 051FV6 / 51FV6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 19Wh |
| Mitat | 163.90 x 98.65 x 3.50mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |