DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 7591 2-in-1 / Latitude 5400 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 7591 2-in-1 / Latitude 5400 yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL540NB
66,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Inspiron 7591 2-in-1
Latitude 5400
Latitude 5400 Chromebook
Latitude 5401
Latitude 5410
Latitude 5411
Latitude 5500
Latitude 5501
Latitude 5510
Latitude 5511
Precision 3541
Precision 3550
Latitude 5400
Latitude 5400 Chromebook
Latitude 5401
Latitude 5410
Latitude 5411
Latitude 5500
Latitude 5501
Latitude 5510
Latitude 5511
Precision 3541
Precision 3550
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
01V1XF
1V1XF
27W58
7VTMN
XV8CJ
1V1XF
27W58
7VTMN
XV8CJ
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL540NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170020 |
| Korvaa | XV8CJ / 27W58 / 7VTMN / 1V1XF / 01V1XF |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 39.9Wh |
| Mitat | 187.15 x 105.15 x 7.40mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |