DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 7506 / Inspiron 7591 yhteensopiva akku 4150mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 7506 / Inspiron 7591 yhteensopiva akku 4150mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP354NB
65,95 €
53,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Inspiron 7506
Inspiron 7591
LATITUDE 5400
LATITUDE 5401
Latitude 5500
Latitude 5501
Latitude 5511
Precision 15 3540
Precision M3540
Precision M3541
Precision M3550
Inspiron 7591
LATITUDE 5400
LATITUDE 5401
Latitude 5500
Latitude 5501
Latitude 5511
Precision 15 3540
Precision M3540
Precision M3541
Precision M3550
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
49HG8
H82T6
K7C4H
R8D7N
TNT6H
W8GMW
H82T6
K7C4H
R8D7N
TNT6H
W8GMW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEP354NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163091 |
| Korvaa | R8D7N / 49HG8 / H82T6 / K7C4H / TNT6H / W8GMW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 47.31Wh |
| Mitat | 187.00 x 105.10 x 7.35mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |