DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 13 7306 2-in-1 / Inspiron 14 5401 yhteensopiva akku 3450mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 13 7306 2-in-1 / Inspiron 14 5401 yhteensopiva akku 3450mAh
In stock
- SKU
- CS-DEN145NB
70,95 €
57,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Inspiron 13 7306 2-in-1
Inspiron 14 5401
Inspiron 15 5501
Inspiron 15 5502
Inspiron 15 7506 2-in-1 P97F
Latitude 15 3510
Inspiron 14 5401
Inspiron 15 5501
Inspiron 15 5502
Inspiron 15 7506 2-in-1 P97F
Latitude 15 3510
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
9077G
H5CKD
TXD0
H5CKD
TXD0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEN145NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165699 |
| Korvaa | 9077G / H5CKD / TXD0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3450mAh / 51.75Wh |
| Mitat | 253.70 x 98.00 x 5.90mm |
| Jännite | 15 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |