DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 11 3195 2-in-1 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 11 3195 2-in-1 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-DES113NB
53,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Inspiron 11 3195 2-in-1
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0020K1
MJMVV
NXX33
MJMVV
NXX33
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DES113NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170532 |
| Korvaa | 0020K1 / MJMVV / NXX33 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.84Wh |
| Mitat | 269.34 x 81.14 x 5.80mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |