DELL kannettavan tietokoneen H0DN8 / H0DN8+QQ2-01024 yhteensopiva akku 6400mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen H0DN8 / H0DN8+QQ2-01024 yhteensopiva akku 6400mAh
In stock
- SKU
- CS-DET810NB
72,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
H0DN8
H0DN8+QQ2-01024
Latitude 7000 7410 14" Touchsc
Latitude 7410 2-in-1
H0DN8+QQ2-01024
Latitude 7000 7410 14" Touchsc
Latitude 7410 2-in-1
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
7CXN6
HRGYV
JHT2H
T3JWC
XMT81
HRGYV
JHT2H
T3JWC
XMT81
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DET810NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159971 |
| Korvaa | 7CXN6 / HRGYV / JHT2H / T3JWC / XMT81 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 48.64Wh |
| Mitat | 265.56 x 108.24 x 4.80mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |