DELL kannettavan tietokoneen G3 15 3500 3500-0849 / G3 15 3500 3500-0931 yhteensopiva akku 4150mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen G3 15 3500 3500-0849 / G3 15 3500 3500-0931 yhteensopiva akku 4150mAh
In stock
- SKU
- CS-DEG315NB
78,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
G3 15 3500 3500-0849
G3 15 3500 3500-0931
G3 15 3500 GN3500EDFRS
G3 15 3500 GN3500EDFSS
G3 15 3500 GN3500EDFUS
G3 15 3500 MWHCF
G3 15 3500 WDP8D
G3 15 3500-G4DG2
G3 15 3500-KJGP7
G3 3590
G5 15 5500
G5 5500
G5 5505
G5 5590
G7 7590
G7 7790
G3 15 3500 3500-0931
G3 15 3500 GN3500EDFRS
G3 15 3500 GN3500EDFSS
G3 15 3500 GN3500EDFUS
G3 15 3500 MWHCF
G3 15 3500 WDP8D
G3 15 3500-G4DG2
G3 15 3500-KJGP7
G3 3590
G5 15 5500
G5 5500
G5 5505
G5 5590
G7 7590
G7 7790
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0JJRRD
4ICP6/55/74
72WGV
JJRRD
MV07R
W5W19
4ICP6/55/74
72WGV
JJRRD
MV07R
W5W19
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEG315NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165675 |
| Korvaa | 0JJRRD / 4ICP6/55/74 / 72WGV / JJRRD / MV07R / W5W19 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 63.08Wh |
| Mitat | 323.00 x 80.32 x 6.90mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |