DELL kannettavan tietokoneen Dl011307-prr13g01 / Ins14md-1328r yhteensopiva akku 7500mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Dl011307-prr13g01 / Ins14md-1328r yhteensopiva akku 7500mAh
In stock
- SKU
- CS-DEV544NB
67,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Dl011307-prr13g01
Ins14md-1328r
Ins14md-1528s
Ins14md-1628r
Ins14md-2728s
Ins14md-3628s
Ins14md-3628t
Ins14md-4528s
Ins14md-4748s
Ins14md-6648r
Ins15-5565-d1945a
Ins15md-1328s
Ins15md-1528l
Ins15md-1528s
Ins15md-3628s
Ins15md-3728s
Ins15md-4748s
Ins15md-6648s
Inspiron 14-5442
Inspiron 14-5443
Inspiron 14-5445
Inspiron 14-5447
Inspiron 14-5448
Inspiron 14-5457
Inspiron 15 5547
Inspiron 15-5542
Inspiron 15-5543
Inspiron 15-5545
Inspiron 15-5547
Inspiron 15-5548
Inspiron 15-5557
Inspiron Ins15ld-1328b
Latitude 3450
Latitude 3550
Latitude 3550-0123
M5455d-1628b
M5455d-2828s
Vostro 14-5480d-1728s
Vostro 14-5480d-3328s
Vostro 14-5480d-3528r
Vostro 14-5480d-3528s
Ins14md-1328r
Ins14md-1528s
Ins14md-1628r
Ins14md-2728s
Ins14md-3628s
Ins14md-3628t
Ins14md-4528s
Ins14md-4748s
Ins14md-6648r
Ins15-5565-d1945a
Ins15md-1328s
Ins15md-1528l
Ins15md-1528s
Ins15md-3628s
Ins15md-3728s
Ins15md-4748s
Ins15md-6648s
Inspiron 14-5442
Inspiron 14-5443
Inspiron 14-5445
Inspiron 14-5447
Inspiron 14-5448
Inspiron 14-5457
Inspiron 15 5547
Inspiron 15-5542
Inspiron 15-5543
Inspiron 15-5545
Inspiron 15-5547
Inspiron 15-5548
Inspiron 15-5557
Inspiron Ins15ld-1328b
Latitude 3450
Latitude 3550
Latitude 3550-0123
M5455d-1628b
M5455d-2828s
Vostro 14-5480d-1728s
Vostro 14-5480d-3328s
Vostro 14-5480d-3528r
Vostro 14-5480d-3528s
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
00PD19
01V2f6
01WWHW
0PD19
58DP4
P39F001
TRHFF
01V2f6
01WWHW
0PD19
58DP4
P39F001
TRHFF
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEV544NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175124 |
| Korvaa | 00PD19 / TRHFF / 01WWHW / 01V2f6 / 58DP4 / P39F001 / 0PD19 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7500mAh / 55.5Wh |
| Mitat | 220.25 x 127.20 x 8.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |