DELL kannettavan tietokoneen C5621 / Latitude 10 yhteensopiva akku 7900mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen C5621 / Latitude 10 yhteensopiva akku 7900mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL100HB
64,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
C5621
Latitude 10
Latitude 10 ST2
ST2
T05G
Latitude 10
Latitude 10 ST2
ST2
T05G
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
1VH6G
1XP35
312-1412
C1H8N
CN-0CT4V5-48637
CT4V5
FWRM8
KY1TV
PPNPH
1XP35
312-1412
C1H8N
CN-0CT4V5-48637
CT4V5
FWRM8
KY1TV
PPNPH
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEL100HB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,40 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119746 |
| Korvaa | 1VH6G / 1XP35 / 312-1412 / C1H8N / FWRM8 / KY1TV / PPNPH / CN-0CT4V5-48637 / CT4V5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7900mAh / 58.46Wh |
| Mitat | 238.50 x 86.40 x 10.50 mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |