DELL kannettavan tietokoneen Alienware M15 ALW15M-D4505B / Alienware M15 ALW15M-D4725B yhteensopiva akku 6050mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Alienware M15 ALW15M-D4505B / Alienware M15 ALW15M-D4725B yhteensopiva akku 6050mAh
In stock
- SKU
- CS-DEM152NB
79,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Alienware M15 ALW15M-D4505B
Alienware M15 ALW15M-D4725B
Alienware M15 ALW15MD4725W
Alienware M15 ALW15M-D4728W
Alienware M15 ALW15M-D4736W
Alienware M15 ALW15M-D4738W
Alienware M15 ALW15M-D4746W
Alienware M15 ALW15M-D4758W
Alienware M15 ALW15M-D4958W
Alienware M15 R2
Alienware M15 R2 ALW15M-R4958W
Alienware M15 R2 P87F
Alienware M17 R2
Alienware M17 R2 P41E
Alienware m17 R2-C7XD9
Alienware M15 ALW15M-D4725B
Alienware M15 ALW15MD4725W
Alienware M15 ALW15M-D4728W
Alienware M15 ALW15M-D4736W
Alienware M15 ALW15M-D4738W
Alienware M15 ALW15M-D4746W
Alienware M15 ALW15M-D4758W
Alienware M15 ALW15M-D4958W
Alienware M15 R2
Alienware M15 R2 ALW15M-R4958W
Alienware M15 R2 P87F
Alienware M17 R2
Alienware M17 R2 P41E
Alienware m17 R2-C7XD9
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
08K84V
Y9M6F
YM9KC
Y9M6F
YM9KC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEM152NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159919 |
| Korvaa | 08K84V / Y9M6F / YM9KC |
| Kapasiteetti (mAh) | 6050mAh / 68.97Wh |
| Mitat | 331.50 x 127.20 x 9.30mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |