DELL kannettavan tietokoneen Alienware Area 51m ALWA51M-D17 / Alienware Area 51m ALWA51M-D17 yhteensopiva akku 7850mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Alienware Area 51m ALWA51M-D17 / Alienware Area 51m ALWA51M-D17 yhteensopiva akku 7850mAh
In stock
- SKU
- CS-DER510NB
89,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D19
Alienware Area 51m ALWA51M-D19
Alienware Area 51m ALWA51M-D19
Alienware Area-51m
Alienware AREA-51M ALWA51M-176
Alienware Area-51m ALWA51M-D19
Alienware Area-51m i9-9900K RT
ALWA51M-D1733B
ALWA51M-D1733PB
ALWA51M-D1735DB
ALWA51M-D1746B
ALWA51M-D1746W
ALWA51M-D1748DB
ALWA51M-D1748DW
ALWA51M-D1766B
ALWA51M-D1766PB
ALWA51M-D1766PW
ALWA51M-D1766W
ALWA51M-D1968B
ALWA51M-D1968W
ALWA51M-D1969DB
ALWA51M-D1969PW
Area-51m
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D17
Alienware Area 51m ALWA51M-D19
Alienware Area 51m ALWA51M-D19
Alienware Area 51m ALWA51M-D19
Alienware Area-51m
Alienware AREA-51M ALWA51M-176
Alienware Area-51m ALWA51M-D19
Alienware Area-51m i9-9900K RT
ALWA51M-D1733B
ALWA51M-D1733PB
ALWA51M-D1735DB
ALWA51M-D1746B
ALWA51M-D1746W
ALWA51M-D1748DB
ALWA51M-D1748DW
ALWA51M-D1766B
ALWA51M-D1766PB
ALWA51M-D1766PW
ALWA51M-D1766W
ALWA51M-D1968B
ALWA51M-D1968W
ALWA51M-D1969DB
ALWA51M-D1969PW
Area-51m
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
07PWXV
7PWKV
DT9XG
7PWKV
DT9XG
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DER510NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158769 |
| Korvaa | 07PWXV / 7PWKV / DT9XG |
| Kapasiteetti (mAh) | 7850mAh / 89.49Wh |
| Mitat | 240.16 x 90.18 x 15.50mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |