DELL kannettavan tietokoneen ALIENWARE 2018 orion M15 / ALIENWARE ALW15M-D1735R yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen ALIENWARE 2018 orion M15 / ALIENWARE ALW15M-D1735R yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-DEM171HB
89,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ALIENWARE 2018 orion M15
ALIENWARE ALW15M-D1735R
ALIENWARE ALW15M-R1725S
ALIENWARE ALW15M-R1735R
ALIENWARE ALW15M-R1738R
ALIENWARE ALW15M-R1748R
ALIENWARE M15 2018
Alienware m15 GTX 1070 Max-Q
ALIENWARE M15 P79F
ALIENWARE M17 2019
Alienware m17 P37E
ALIENWARE M17 P37E001
ALIENWARE M17 R1
ALW15M-D1523S
ALW15M-D1525S
ALW15M-D1725S
ALW15M-D1738R
ALW15M-D4501B
ALW15M-R1523S
ALW15M-R1762
ALW15M-R1782
ALW15M-R2736R
ALW15M-R2758R
ALW15M-R2762
ALW15M-R3728S
ALW15M-R4736
ALW15M-R4736W
ALW15M-R4958W
ALW17M-D2723S
ALW17M-D2726S
ALW17M-D2736S
ALW17M-D2737S
ALW17M-D2746S
ALW17M-D2758S
ALW17M-D2956R
ALW17M-D3725S
ALW17M-D3735S
ALW17M-D4736B
ALW17M-D4746B
ALW17M-R3735S
ALW17M-R4736B
G5 15 5590
G5 5590-D1765B
G5 5590-D1765W
G5 5590-D1785B
G5 5590-D1785W
G5 5590-D1865B
G5 5590-D1865W
G5 5590-D2745B
G5 5590-D2765B
G5 5590-D2785W
G5 5590-D2845W
G5 5590-D2865W
G5 5590-D2868W
G7 15 7590
G7 17 7790
G7 7590
G7 7590-D1745B
G7 7590-D1765B
G7 7590-D1865B
G7 7590-D1885B
G7 7590-D1889B
G7 7590-D2765B
G7 7590-D2769B
G7 7590-D2785B
G7 7590-D2788B
G7 7590-D2865B
G7 7590-D2868B
G7 7590-D2885B
G7 7590-D3885B
G7 7590-D3888B
G7 7590-R2742KB
G7 7790
G7 7790-1785
G7 7790-D1765B
ALIENWARE ALW15M-D1735R
ALIENWARE ALW15M-R1725S
ALIENWARE ALW15M-R1735R
ALIENWARE ALW15M-R1738R
ALIENWARE ALW15M-R1748R
ALIENWARE M15 2018
Alienware m15 GTX 1070 Max-Q
ALIENWARE M15 P79F
ALIENWARE M17 2019
Alienware m17 P37E
ALIENWARE M17 P37E001
ALIENWARE M17 R1
ALW15M-D1523S
ALW15M-D1525S
ALW15M-D1725S
ALW15M-D1738R
ALW15M-D4501B
ALW15M-R1523S
ALW15M-R1762
ALW15M-R1782
ALW15M-R2736R
ALW15M-R2758R
ALW15M-R2762
ALW15M-R3728S
ALW15M-R4736
ALW15M-R4736W
ALW15M-R4958W
ALW17M-D2723S
ALW17M-D2726S
ALW17M-D2736S
ALW17M-D2737S
ALW17M-D2746S
ALW17M-D2758S
ALW17M-D2956R
ALW17M-D3725S
ALW17M-D3735S
ALW17M-D4736B
ALW17M-D4746B
ALW17M-R3735S
ALW17M-R4736B
G5 15 5590
G5 5590-D1765B
G5 5590-D1765W
G5 5590-D1785B
G5 5590-D1785W
G5 5590-D1865B
G5 5590-D1865W
G5 5590-D2745B
G5 5590-D2765B
G5 5590-D2785W
G5 5590-D2845W
G5 5590-D2865W
G5 5590-D2868W
G7 15 7590
G7 17 7790
G7 7590
G7 7590-D1745B
G7 7590-D1765B
G7 7590-D1865B
G7 7590-D1885B
G7 7590-D1889B
G7 7590-D2765B
G7 7590-D2769B
G7 7590-D2785B
G7 7590-D2788B
G7 7590-D2865B
G7 7590-D2868B
G7 7590-D2885B
G7 7590-D3885B
G7 7590-D3888B
G7 7590-R2742KB
G7 7790
G7 7790-1785
G7 7790-D1765B
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
06YV0V
0JJPFK
1F22N
XRGXX
0JJPFK
1F22N
XRGXX
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEM171HB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173939 |
| Korvaa | 06YV0V / 0JJPFK / 1F22N / XRGXX |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 88.92Wh |
| Mitat | 332.60 x 86.10 x 11.65mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |