DELL kannettavan tietokoneen Alienware 15 R3 Max-Q / ALW15C-D2508S yhteensopiva akku 4250mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Alienware 15 R3 Max-Q / ALW15C-D2508S yhteensopiva akku 4250mAh
In stock
- SKU
- CS-DEA153NB
64,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Alienware 15 R3 Max-Q
ALW15C-D2508S
ALW15C-D3508GS
ALW15C-D3508S
ALW15C-D2508S
ALW15C-D3508GS
ALW15C-D3508S
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0546FF
44T2R
546FF
HF25D
44T2R
546FF
HF25D
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEA153NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159629 |
| Korvaa | 0546FF / 44T2R / 546FF / HF25D |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 64.6Wh |
| Mitat | 288.74 x 104.70 x 13.26mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |