Dell Inspiron Mini 12, Inspiron 1210 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Dell Inspiron Mini 12, Inspiron 1210 akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DEM912HB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron Mini 12
Inspiron 1210
Inspiron 1210
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0810
451-10703
C647H
F707H
451-10703
C647H
F707H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEM912HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027256 |
| Mitat | 224.99 x 55.64 x 33.78mm |
| Korvaa | 312-0810 / 451-10703 / C647H / F707H |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |