Dell Inspiron 630M, Inspiron 640M, Inspiron E1405, XPS M140, XPS, PP19L akku 6600 mAh
calcActive())">
Dell Inspiron 630M, Inspiron 640M, Inspiron E1405, XPS M140, XPS, PP19L akku 6600 mAh
In stock
- SKU
- CS-DBM640NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 630M
Inspiron 640M
Inspiron E1405
XPS M140
XPS
PP19L
Inspiron 640M
Inspiron E1405
XPS M140
XPS
PP19L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0373
312-0451
C9551
RC107
TC023
Y9943
UG679
312-0450
DH074
0WG389
0C9551
0C9553
0C9554 0CC154
0CC156
0DC224
0FC141
0TC023
0WG389
0WG400
0Y9947
0Y9948
0YG310
0YG326
312-0373 C9551
C9553
C9554
CC154
CC156
DC224
FC141
WG389
WG400
Y9947
Y9948
YG310
YG326
312-0451
C9551
RC107
TC023
Y9943
UG679
312-0450
DH074
0WG389
0C9551
0C9553
0C9554 0CC154
0CC156
0DC224
0FC141
0TC023
0WG389
0WG400
0Y9947
0Y9948
0YG310
0YG326
312-0373 C9551
C9553
C9554
CC154
CC156
DC224
FC141
WG389
WG400
Y9947
Y9948
YG310
YG326
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DBM640NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128021001 |
| Mitat | 206.70 x 68.00 x 23.85mm |
| Korvaa | 0C9551 / 0C9553 / 0C9554 / 0CC154 / 0CC156 / 0DC224 / 0FC141 / 0TC023 / 0WG389 / 0WG400 / 0Y9947 / 0Y9948 / 0YG310 / 0YG326 / 312-0373 / 312-0450 / 312-0451 / C9551 / C9553 / C9554 / CC154 / CC156 / DC224 / DH074 / FC141 / RC107 / TC023 / UG679 / WG389 / |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |