Dell Inspiron 5323, Inspiron 13z-5323 akku 49Wh mAh - Musta
calcActive())">
Dell Inspiron 5323, Inspiron 13z-5323 akku 49Wh mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE5323NB
153,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 5323
Inspiron 13z-5323
Inspiron 13z-5323
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
VOXTF
V0XTF
TRDF3
TKN25
RU485
0V0XTF
V0XTF
TRDF3
TKN25
RU485
0V0XTF
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE5323NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075998 |
| Mitat | 233.05 x 149.33 x 5.60mm |
| Korvaa | VOXTF / V0XTF / TRDF3 / TKN25 / RU485 / 0V0XTF / DL011118-48P14G01 / AM134C |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |