DELL Inspiron 3043, Inspiron AIO 20-3043, Inspiron I3052 4621 akku 3800mAh
calcActive())">
DELL Inspiron 3043, Inspiron AIO 20-3043, Inspiron I3052 4621 akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-DE3043NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 3043
Inspiron AIO 20-3043
Inspiron I3052 4621
Inspiron One 20
Inspiron One 20 3034
Inspiron AIO 20-3043
Inspiron I3052 4621
Inspiron One 20
Inspiron One 20 3034
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
H5YY5
VMYGJ
VTDT2
VMYGJ
VTDT2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DE3043NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137214 |
| Korvaa | VMYGJ / VTDT2 / H5YY5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 56.24Wh |
| Mitat | 122.20 x 104.30 x 14.25mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |