Dell Inspiron 2600, Inspiron 2650, Smart PC100N, Winbook N4 akku 4400 mAh - Tumman harmaa
calcActive())">
Dell Inspiron 2600, Inspiron 2650, Smart PC100N, Winbook N4 akku 4400 mAh - Tumman harmaa
In stock
- SKU
- CS-DE2600
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 2600
Inspiron 2650
Smart PC100N
Winbook N4
Inspiron 2650
Smart PC100N
Winbook N4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
1G222
2G218
2G248
2N135
312-0022
312-0058
7F948
8F867
8F871
8F967
BAT-I2600
BAT3151L8
BATACY13L8
IM-M150290-GB
2G218
2G248
2N135
312-0022
312-0058
7F948
8F867
8F871
8F967
BAT-I2600
BAT3151L8
BATACY13L8
IM-M150290-GB
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE2600 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128011224 |
| Mitat | 120.70 x 111.50 x 20.10mm |
| Korvaa | 1G222 / 2G218 / 2G248 / 2N135 / 312-0022 / 312-0058 / 7F948 / 8F867 / 8F871 / 8F967 / BAT-I2600 / BAT3151L8 / BATACY13L8 / IM-M150290-GB |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |