Dell Inspiron 1521, Inspiron 1721, Inspiron 1520, Vostro 1500, Vostro 1700, Inspiron 1720 akku 6600 mAh
calcActive())">
Dell Inspiron 1521, Inspiron 1721, Inspiron 1520, Vostro 1500, Vostro 1700, Inspiron 1720 akku 6600 mAh
In stock
- SKU
- CS-DE1520HB
69,95 €
34,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1521
Inspiron 1721
Inspiron 1520
Vostro 1500
Vostro 1700
Inspiron 1720
Inspiron 1721
Inspiron 1520
Vostro 1500
Vostro 1700
Inspiron 1720
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0575
312-0594
GK479
312-0504
312-0590
451-10476
312-0576
FP282
312-0513
312-0518
312-0520
312-0576
312-0577
312-0589
312-0594
312-0595
451-10477
FK890
NR239
312-0594
GK479
312-0504
312-0590
451-10476
312-0576
FP282
312-0513
312-0518
312-0520
312-0576
312-0577
312-0589
312-0594
312-0595
451-10477
FK890
NR239
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1520HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026501 |
| Mitat | 209.90 x 69.80 x 20.40mm |
| Korvaa | 312-0575 / 312-0594 / GK479 / 312-0504 / 312-0590 / 451-10476 / 312-0576 / FP282 / 312-0513 / 312-0518 / 312-0520 / 312-0577 / 312-0589 / 312-0595 / 451-10477 / FK890 / NR239 / GR995 / NR222 / TM980 / 0GR99 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |