DELL Inspiron 15 7537, Inspiron 15-7537 P36F, Inspiron 7737 akku 3900 mAh
calcActive())">
DELL Inspiron 15 7537, Inspiron 15-7537 P36F, Inspiron 7737 akku 3900 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP773NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 15 7537
Inspiron 15-7537 P36F
Inspiron 7737
Inspiron 15-7537 P36F
Inspiron 7737
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
062VNH
F7HVR
G4YJM
F7HVR
G4YJM
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEP773NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083276 |
| Mitat | 253.95 x 101.94 x 7.69mm |
| Korvaa | G4YJM / F7HVR / Y1FGD / 062VNH / T2T3J / 0G4YJM / JR9TD |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 57.72Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |