DELL Inspiron 15 7000, Inspiron 15 7347, Inspiron 15 7548 akku 7500mAh
calcActive())">
DELL Inspiron 15 7000, Inspiron 15 7347, Inspiron 15 7548 akku 7500mAh
In stock
- SKU
- CS-DEX175NB
94,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 15 7000
Inspiron 15 7347
Inspiron 15 7548
Inspiron 15 7347
Inspiron 15 7548
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
4P8PH
G05H0
G05H0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEX175NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118053 |
| Korvaa | G05H0 / 4P8PH |
| Kapasiteetti (mAh) | 7500mAh / 55.5Wh |
| Mitat | 251.62 x 112.72 x 7.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |