Dell Inspiron 1470, Inspiron 14z, Inspiron 1570, Inspiron 15z akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Dell Inspiron 1470, Inspiron 14z, Inspiron 1570, Inspiron 15z akku 6600 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE1470HB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1470
Inspiron 1470n
Inspiron 14z
Inspiron 1570
Inspiron 1570n
Inspiron 15z
Inspiron 1470n
Inspiron 14z
Inspiron 1570
Inspiron 1570n
Inspiron 15z
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
06HKFR
127VC
312-1008
312-1015
451-11468
451-11470
6DN3N
9RDF4
DVVV7
XVK54
127VC
312-1008
312-1015
451-11468
451-11470
6DN3N
9RDF4
DVVV7
XVK54
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1470HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056843 |
| Mitat | 264.30 x 53.20 x 37.70mm |
| Korvaa | 06HKFR / 127VC / 312-1008 / 312-1015 / 451-11468 / 451-11470 / 6DN3N / 9RDF4 / DVVV7 / XVK54 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |