Dell Inspiron 1440, Inspiron 1750 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Dell Inspiron 1440, Inspiron 1750 akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE1440NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1440
Inspiron 1750
Inspiron 1750
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
K450N
J399N
G555N
0F965N
0F972N
312-0940
J414N
J399N
G555N
0F965N
0F972N
312-0940
J414N
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1440NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042570 |
| Korvaa | K450N / J399N / G555N / 0F965N / 0F972N / 312-0940 / J414N |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 205.26 x 55.97 x 20.39mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |