Dell Inspiron 14, Inspiron 5421, Inspiron 5423 akku 3900mAh / 43.29Wh mAh - Musta
calcActive())">
Dell Inspiron 14, Inspiron 5421, Inspiron 5423 akku 3900mAh / 43.29Wh mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE5423NB
99,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 14R
Inspiron 14-3421
Inspiron 14-N3421
Inspiron 14R-3421
Inspiron 14R-N3421
Inspiron 3421
Inspiron N3421
Inspiron 14-5421
Inspiron 14-N5421
Inspiron 14R-5421
Inspiron 14R-N5421
Inspiron 5421
Inspiron N5421
Inspiron 14z Ultrabook
Inspiron 14z-5423
Inspiron 5423
Inspiron 14-3421
Inspiron 14-N3421
Inspiron 14R-3421
Inspiron 14R-N3421
Inspiron 3421
Inspiron N3421
Inspiron 14-5421
Inspiron 14-N5421
Inspiron 14R-5421
Inspiron 14R-N5421
Inspiron 5421
Inspiron N5421
Inspiron 14z Ultrabook
Inspiron 14z-5423
Inspiron 5423
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
2NJNF
8JVDG
TPMCF
8JVDG
TPMCF
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE5423NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072416 |
| Mitat | 294.16 x 80.16 x 12.10mm |
| Korvaa | 2NJNF / 8JVDG / TPMCF |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 43.29Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |