DELL Inspiron 14 7000, Inspiron 14-7437 akku 7830 mAh
calcActive())">
DELL Inspiron 14 7000, Inspiron 14-7437 akku 7830 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP147NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 14 7000
Inspiron 14-7437
Inspiron 14-7437
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
5KG27
C4MF8
C4MF8
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEP147NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082446 |
| Mitat | 347.70 x 158.98 x 4.23mm |
| Korvaa | 5KG27 / C4MF8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7830mAh / 57.94Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |