Dell Inspiron 1370, Inspiron 13z P06S akku 2200 mAh - Musta
calcActive())">
Dell Inspiron 1370, Inspiron 13z P06S akku 2200 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE1370NB
53,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1370
Inspiron 13z P06S
Inspiron 13z P06S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
451-11258
MT3HJ
MT3HJ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1370NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042907 |
| Korvaa | 451-11258 / MT3HJ / G3VPN |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 270.40 x 32.50 x 20.90mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |