Dell Inspiron 1300, Inspiron B120, Inspiron B130 akku 6600 mAh
calcActive())">
Dell Inspiron 1300, Inspiron B120, Inspiron B130 akku 6600 mAh
In stock
- SKU
- CS-DBE120HB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1300
Inspiron B120
Inspiron B130
Inspiron B120
Inspiron B130
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0416
HD438
KD186
XD187
HD438
KD186
XD187
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DBE120HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029809 |
| Mitat | 205.42 x 60.00 x 45.60 mm |
| Korvaa | 312-0416 / HD438 / KD186 / XD187 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |