DELL Chromebook 11 (3120) 2015, Chromebook 11 (3120) Ultrabook, Chromebook 11 3120 akku 3800mAh
calcActive())">
DELL Chromebook 11 (3120) 2015, Chromebook 11 (3120) Ultrabook, Chromebook 11 3120 akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-DET220NB
47,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook 11 (3120) 2015
Chromebook 11 (3120) Ultrabook
Chromebook 11 3120
P22T
Chromebook 11 (3120) Ultrabook
Chromebook 11 3120
P22T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
05R9DD
5R9DD
KTCCN
XKPD0
5R9DD
KTCCN
XKPD0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DET220NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116516 |
| Korvaa | 5R9DD / KTCCN / 05R9DD / XKPD0 / 0KTCCN / E225846 / P22T |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 42.18Wh |
| Mitat | 262.00 x 87.32 x 6.45mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |