DELL Alienware M17x R3, Alienware M17x R3-3D, Alienware M17x R4 akku 6600mAh
calcActive())">
DELL Alienware M17x R3, Alienware M17x R3-3D, Alienware M17x R4 akku 6600mAh
In stock
- SKU
- CS-DER173NB
71,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Alienware M17x R3
Alienware M17x R3-3D
Alienware M17x R4
Alienware M17x R3-3D
Alienware M17x R4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
BTYVOY1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DER173NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136576 |
| Korvaa | BTYVOY1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Mitat | 232.85 x 89.95 x 21.10mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |